Paranormalmateria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sob Nov 13, 2021 12:06 pm
Aljaska:
Ženska, ki živi na Aljaski, je po poklicu slikarka.
Tam na drevesu je opazila manjša bitja, ki so skakala po vejah.
Drevesa so se po enem letu posušila. Risala je videna bitja.
Moja analiza je, da je bil v stiku z entitetami paranormalne oblike antimaterije.

Starodavne entitete obstajajo že od kamene dobe človeka in se niso razvile na evolucijski način.
So entitete, ki animirajo zavest fizičnih teles ali ljudi.
Občasno se reinkarnirajo v telo in začnejo voditi telo oziroma našo zavest.
Potujejo po arhivskih nišah, ki jih opisujem.

engl:

Alaska:
A woman living in Alaska is a painter by profession.
There on the tree she noticed smaller creatures jumping on the branches.
The trees dried up after one year. She drew seen creatures.
My analysis is that he was in contact with entities of the paranormal form of antimatter.

Ancient entities have existed since the Stone Age of man and have not evolved in an evolutionary way.
They are entities that animate the consciousness of physical bodies or people.
Occasionally they reincarnate into the body and begin to guide the body or our consciousness.
They travel through the archival niches I describe.

https://hodimzduhovi.files.wordpress.com/2021/11/20211028_230541-2.jpg?resize=160%2C160

https://hodimzduhovi.files.wordpress.com/2021/11/20211028_230618-2.jpg?resize=160%2C160
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sob Dec 04, 2021 12:02 pm
KAJ VSEBUJE INJEKCIJA  :  ?

Človeško telo za čas življenja dobi vase vrsto kemičnih elementov med katerimi so tudi razne težke kovine, katere vdihavamo ,pojemo z hrano ,in tako dalje.
Del teh elementov izločimo z potenjem skozi kožo ,umivanjem telesa, izločanjem, nekateri elementi pa se kopičijo in ostanejo v telesu.
Za čas življenja ,recimo 80 let življenja se nam nakopiči veliko stvari in nam maši oži ožilje ,poškoduje organe ; posledično tako telo umre.
Genocidniki ,veleumi so prišli na idejo ; kaj če bi ljudi cepili večkratno  ,da dobijo  "takoj "  vso to količino raznih elem. katere dobi za čas življenja 80 let in se jih znebimo.
Zato cepivo vsebuje 180 različnih k.elementov. Da je pa še bolj kruto so pa dali v cepivo tudi bakterijo ,ki ima neomejeno življenjsko dobo.
Nadaljevanje sledi:
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Pon Dec 27, 2021 1:25 pm
Človeška zavest : a - b

Vsako človeško bitje ima dve zavesti. Zavest človeškega fizičnega telesa je zaznavanje in vodenje telesa ;  druga zavest , ki je tudi prisotna v tem fizičnem telesu pa je paranormalna zavest , katera se vklopi takrat , ko se človek znajde v razni depresiji , žalosti ali borbi za življenje ,ali zastrupitvi telesa.
Če ocenimo moč zavedanja , na primer : fizična zavest od  nule - pa do  10 plus :
Paranormalna zavest pa od nule - pa do nasprotja 10 minus.
Ko človek spi se ta medsebojna tehnica med fizično in paranormalno zavestjo , kjer sta obe zavesti  nekje na  - nula minus in nula plus začnejo halucinacije , kjer telo začne sprejemati oziroma zaznavati tretjo fizično in peto paranormalno dimenzijo kot nerealno.

engl:

Human consciousness: a - b

Every human being has two consciousnesses. The consciousness of the human physical body is the perception and guidance of the body; another consciousness that is also present in this physical body is the paranormal consciousness, which is activated when a person finds himself in various depressions, sorrows or struggles for life, or poisoning of the body.
If we estimate the power of consciousness, for example: physical consciousness from zero - up to 10 plus:
Paranormal consciousness from zero - to the opposite 10 minus.
When a person sleeps, this mutual technique between physical and paranormal consciousness, where both consciousnesses are somewhere at zero minus and zero plus, begins hallucinations, where the body begins to accept or perceive the third physical and fifth paranormal dimensions as unreal.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Pon Jan 31, 2022 11:37 am
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Tor Mar 15, 2022 11:02 am
Moja osebnost: 1

V mojem telesu živita dve osebnosti ali duši.
Paranormalna duša mi omogoča, da ponovno živim v naslednjem fizičnem telesu.
Fizična duša pa je telesna duša, ustvarjena z rojstvom telesa.
Paranormalna duša citira ali opisuje moje posmrtno življenje, kar potem pišem na forumih.
Paronormalna duša zame izbere tudi fizična telesa, ki so v preteklosti.
Posmrtno ponovno življenje se zgodi samo v preteklosti in ne v prihodnosti!


engl:


My personality: 1

There are two personalities or souls living in my body.
The paranormal soul allows me to live in the next physical body again.
The physical soul, on the other hand, is the bodily soul created by the birth of the body.
The paranormal soul quotes or describes my afterlife, which I then write on forums.
The paronormal soul for me also chooses physical bodies that are in the past.
Posthumous re-life only happens in the past and not in the future!
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Mar 16, 2022 1:08 pm
Energija je v bistvu neuničljiva , se samo preoblikuje in meša z drugimi viri energij. Da bi fizično telo delovalo in se gibalo rabi določeno energijo. Ko telo umre ta energija ne umre ,sprosti se v ozračje toda še vedno je v obliki oziroma poziciji , kot je delovala v telesu , vedno zavzema položaj in zapolnjuje prostor v ozračju v obliki sheme človeškega telesa.
Zaradi nepovezanosti , katero je imela v balončku fizičnega telesa se giblje neusklajeno in daje videz kot da je brezoblična meglica.
Ta energija v noči oziroma v temi deluje kot amtimaterijska energija in je vidna samo z IR svetlobo.
V svetlobi je nevidna , ker je osvetljena oziroma umazana z fotoni naravne ali umetne svetlobe.
Lahko trdim ,da je ta energija , ki premika človeško telo nekaj več ,kot le energija ,vodi sama sebe in se pojavlja , kot paranormalno nekdanje človeško bitje. 
Človek se v ozračju giblje tako kot se ; za paranormalno energijo pa , ko se sprosti iz fizičnega telesa , ozračje navadni breztežnostni vakum.

engl:

Energy is essentially indestructible, it just transforms and mixes with other energy sources. In order for the physical body to function and move, it needs a certain amount of energy. When the body dies, this energy does not die, it is released into the atmosphere but it is still in the form or position as it worked in the body, it always takes a position and fills the space in the atmosphere in the form of a scheme of the human body.
Because of the disconnect she had in the bubble of her physical body, she moves incoherently and gives the appearance of being a shapeless nebula.
This energy in the night or in the dark acts as an amthymaterial energy and is visible only with IR light.
It is invisible in light because it is illuminated or dirty with photons of natural or artificial light.
I can argue that this energy, which moves the human body more than just energy, guides itself and emerged as a paranormal former human being.
Man moves in the atmosphere the way he does; for paranormal energy, however, when released from the physical body, the atmosphere is an ordinary weightless vacuum.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Maj 04, 2022 12:06 pm
Moja reinkarnacija : Leto številka  - 1964 

Moja starost okoli 10 let . Hiša v kateri sem živel je imela številko Loka pri M. - 64.

Moja zavest oziroma duša je , kot velikokrat  med spanjem odšla iz mojega telesa.

Nekega dne leta 1964,  je moja duša med spanjem zapustila telo, sem naletel na staro potujočo dušo, ki se je napadalno zaletela v mojo dušo in se z njo pomešala.

Napadalna duša , je bila stara okoli 85 let , predno sem se prebudil je šla skupaj z mojo dušo v moje fizično telo.

Zdaj štejem 68 let in je napadalna duša še vedno v mojem telesu.
Moja duša je skupaj z prisiljeno dušo zdaj stara 153 let dušo in delava usklajeno.

Zadnje čase me med spanjem ta duša popelje nazaj v leto 1964 k hišni številki 64 , kjer opazujeva otroka , torej mene samega, in čakava , kdaj bo moja otroška duša med spanjem odšla iz telesa , da se lahko spet ponovno reinkarniram v svoje telo za novo življenje.


engl:

My reincarnation: Year number - 1964

My age is about 10 years. The house I lived in had the number Loka pri M. - 64.

My consciousness or soul, as many times during sleep, left my body.

One day in 1964, my soul was leaving my body while sleeping, I came across an old traveling soul who aggressively crashed into my soul and mingled with it.

The attacking soul, she was about 85 years old, before I woke up she went along with my soul into my physical body.

I am now 68 years old and the attacking soul is still in my body.
My soul, along with the forced soul, is now 153 years old and we work in harmony.

Lately, while sleeping, this soul takes me back to 1964 to house number 64, where we observe the child, that is, myself, and wait for my child's soul to leave the body during sleep, so that I can reincarnate in my body again for a new life.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Maj 25, 2022 10:12 am
Opisal sem svojo zadnjo reinkarnacijo, čeprav sem preživel dve ali tri zapored. Prejšnje moram še analizirati.

Vse duše se ne reinkarnirajo; mnoge duše so hrana za naprednejše duše, ki izgubijo svoje osnovne komponente antimaterije in te komponente v kompletu morajo delovati za popolno »bitje« antimaterije.
Fizično telo se stara, pri človeku pa se duša ne stara, ker starost nanjo ne vpliva.
Merjenje starosti duše je izmišljena človeška formula, koliko časa nekaj traja.
Za dušo je pomembno le eno časovno obdobje od in do, v katerem se pojavi v fizičnem telesu, čeprav lahko potuje v prihodnost in preteklost.
Duša ne uporablja drugih fizičnih teles za reinkarnacijo zaradi samega stika telesa in vključitve v fizično zavest tretje dimenzije.
Pomembno ji je samo njeno fizično telo, kjer je bila vključena v fizični svet, vsi drugi stiki z drugimi dušami jo lahko oslabijo ali uničijo.
Ja, lahko bi rekli, da je reinkarnacija kot gramofonska plošča in življenje, ki se ponavlja, je vrnitev igle na začetek samega konca, glasbo pa lahko spreminjaš s svojimi dejanji.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sob Jun 25, 2022 12:40 pm
Odstranitev pokvarjenih človeških duš :  - paranormalmateria - 
 
Vsi ,ki sodelujete v genocidu nad človeštvom v opozorilo !
Vsi vodilni , ki ste odgovorni za genocid nad zemljani !
Vsi posamezniki , ki ste z injekcijo cepili prebivalce z sumljivo brozgo  z ciljem , da zmanjšate število ljudi !
Vsi , ki ste kakorkoli sodelovali v genocidu !
Vaše duše in duše vaših otrok , vnukov oziroma nadaljne rodove bo doletela izobčenje iz možnega življenja po smrti.
Vse te vaše dušne entitete so ogrožene in bodo poslane v  " vakum " vesolja , kot izobčene entitete za vse večne čase in  ne bodo imele nobene možnosti ponovnega mešanja z energijami človeštva .
Verjemite , to je hujše od samega pekla !
Zato bodo poskrbel sam "antimaterdemon " 
rudidur.

engl:

Removal of corrupt human souls: - paranormalmateria -
 
All of you involved in the genocide of humanity as a warning!
All the leaders responsible for the genocide of the earthlings!
All individuals who have injected residents with a suspicious slurry with the aim of reducing the number of people!
All of you who participated in the genocide in any way!
Your souls and the souls of your children, grandchildren or future generations will be excommunicated from possible life after death.
All of these soul entities of yours are threatened and will be sent into the “vacuum” of the universe, as excommunicated entities for all eternity and will have no chance of re-mixing with the energies of humanity.
Believe me, this is worse than hell itself!
Therefore, they will take care of the "antimaterdemon"
rudidur.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Avg 24, 2022 11:10 am
" Arhivna niša "  svetleči krog na nočnem nebu :

Zbirnik oplemenitenih ohranjenih človeških duš.
Tak zbirnik v velikosti 80 cm ;  vsebuje 80 - 160 ohranjenih duš za ponovno reinkarniranje v človeško fizično telo. 
Vsaka posamezna duša je v obliki paranormalne antimaterijske oblike in to je svetleči krog premera 10 cm. .
Ko se ti posamezni krogi združijo tvorijo krog arhivne niše.
Vsaka posamezna duša mora imeti v svojem zapisu svojo kodo v  obliki poljubne slike , katero potem izrišejo na žitnih poljih ali travnikih našega planeta.
Z tem dejanjem sporočijo ostalim dušam ,da so se uspešno reinkarnirale v neko fizično telo in da bodo zdaj brisane iz arhivne niše.
Ta proces omogoča ohranjenim dušam , da živijo ponovno v fizičnem telesu v katerem  " prevzamejo "  in vodijo telo.

Nadaljevanje sledi :

"Archive niche" luminous circle in the night sky:

A collection of ennobled preserved human souls.
Such a collector in the size of 80 cm; it contains 80 - 160 preserved souls to reincarnate again into a human physical body.
Each individual soul is in the form of a paranormal antimatter form and this is a luminous circle with a diameter of 10 cm. .
When these individual circles are combined, they form the archival niche circle.
Each individual soul must have its own code in its record in the form of an arbitrary image, which is then drawn on the grain fields or meadows of our planet.
With this action, they inform the other souls that they have successfully reincarnated into a physical body and that they will now be deleted from the archival niche.
This process allows preserved souls to live again in a physical body in which they "take over" and lead the body.

To be continued :
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Jan 04, 2023 3:04 pm
Antimaterijsko bitje : izvor , osrednja daljna galaksija.

Galaktično entitetno humanoidno bitje v obliki antimaterije ; obiskuje razne planete , kjer se lahko utelesi v fizično obliko :

V tej obliki potuje po " vakumu " ; Za to bitje antimaterijske oblike planeti z določeno atmosfero ne predstavljajo nobene posebne ovire , še vedno potuje brez kakršnegakoli posebnega upora.
Njegova prisotnost na planetu Zemlja sega daleč v preteklost.
Njegovo utelešenje v fizično telo je natančno in preračunljivo.
Njegov čas življenskega cikla je neomejen , zaznava le temačnost in ne zaznava svetlobe.
V temačnosti antimaterijska oblika raste in se ne stara.
Prvo svetlobo zazna šele , ko se utelesi v fizično telo in skozi oči zazna svetlobo.

nadaljevanje sledi :


engl:

Antimatter Being : Origin , Central Distant Galaxy.

A galactic entity humanoid being in the form of antimatter; he visits various planets where he can incarnate into a physical form:

In this form, it travels through a "vacuum"; For this being of antimatter form, the planets with a certain atmosphere do not present any special obstacle, it still travels without any special resistance.
Its presence on planet Earth goes back a long way.
His embodiment in the physical body is precise and calculated.
Its life cycle time is unlimited, it only perceives darkness and not light.
In the darkness, the antimatter form grows and does not age.
He perceives the first light only when he incarnates in a physical body and perceives light through his eyes.

to be continued :
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Pon Jan 30, 2023 1:43 pm
Moja reinkarnacija : pot do ponovnega življenja - 1 del

Moja starost danes je okoli sedem desetletij zato ne vem datuma moje smrti. Opisal bom potek moje prejšnje reinkarnacije.
Reikarniral sem se tik pred smrtjo mojega fizičnega telesa , moje fizično telo je ostalo v stanju demence z stanjem , kjer je imelo samo zakrnelo prirojeno dušo.

Ko človek spi in sanja se v bistvu nahaja v peti paranormalni dimenziji , le da si to ne zna razložiti.

Če imaš ponavljajoče sanje in , da večkrat sanjaš sebe v času , ko si bil še otrok imaš veliko možnosti ,da si kandidat za reinkarnacijo.

Posebno važno je ,da se v sanjah premikaš v okolju in času tega tvojega otroštva , kajti tu gre predvsem za kontaktno okolje " zapoljen prostor v vakumu antimatrije " ko si zaponjeval ta prosor , kot otrok.

Ta svoj prostor v vakumu preteklosti sem skozi sanje dosegel , počakal sem na stopnicah pred vhodom v sobo ,kjer sem spal kot otrok in čakal .

Spominjam se ,da sem v sanjah , kot otrok v tej hiši večkrat izventelesno hodil po teh stopnicah.

Nekega dne , ko sem sanjal, bilo je leto 1964 sem doživel na teh stopnicah kontakt okrogle svetleče bliskajoče svetlobe.
Reinkarnacija oziroma kontakt se je zgodil.

Pred smrtjo sem se iz prihodnosti reinkarniral nazaj v preteklost in to v svoje telo.

V peti dimenziji čas ne obstaja , zato se je v sanjah možno premikati v katerokoli obdobje.

Sanje - možni vstop v peto dimenzijo
Zapoljen prostor v vakumu - čas in pozicija
Duhovi - znebite se straha pred duhovi ; vzpostavite kontakt



nadaljevanje sledi :


engl:


My reincarnation: the path to a new life - 1 part

My age today is around seven decades so I don't know the date of my death. I will describe the course of my previous reincarnation.
I reincarnated just before the death of my physical body, my physical body remained in a state of dementia with a state where it only had a stunted innate soul.

When a person sleeps and dreams, he is essentially in the fifth paranormal dimension, except that he cannot explain it to himself.

If you have recurring dreams and that you dream about yourself several times when you were a child, there is a good chance that you are a candidate for reincarnation.

It is especially important that in your dreams you move in the environment and time of your childhood, because this is mainly about the contact environment "a space filled in the vacuum of antimatter" when you occupied this space as a child.

I reached this place of mine in the vacuum of the past through a dream, I waited on the stairs in front of the entrance to the room where I slept as a child and waited.

I remember that in my dreams, as a child, I walked up these stairs in this house many times out of body.

One day, when I was dreaming, it was the year 1964, I experienced the contact of a round, shining, flashing light on these stairs.
Reincarnation or contact has happened.

Before I died, I was reincarnated from the future back into the past and into my body.

Time does not exist in the fifth dimension, so it is possible to move to any period in a dream.

Dream - possible entry into the fifth dimension
Filled space in a vacuum - time and position
Ghosts - get rid of the fear of ghosts; make contact



to be continued :
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Pon Feb 13, 2023 12:51 pm
Vsak človek ima v fizičnem telesu dušo paranormalne entitete, ki deluje v človekovi zavesti; deluje vzporedno s telesno dušo. Dokler ne vzpostavite stika s tem, bo vsak človek še naprej razmišljal o neki linearnosti karme in nekem zaporedju.

Paranormalna entiteta je najbolj aktivna, ko človek spi in sanja. Zagotavlja, da človek v spanju zavestno preide v peto dimenzijo.
Reinkarnacija se vedno zgodi v istem telesu, kjer se je vse začelo. Če se slučajno zgodi v tujem telesu, je v njem le kot privesek in ne deluje v smislu kasnejših reinkarnacij.

Duša z različnimi priveski se ne more več reinkarnirati. Gre v smeri demonske oblike.
Demenca je posledica ostanka zakrnele prirojene duše, ki je ostala sama brez paranormalne duše; ima samo funkcijo, da nekako vzdržuje delovanje telesa. Ko telo umre, zapusti telo.

Različna sevanja in signali negativno vplivajo na paranormalni svet, saj nastaja vse več deformiranih fizičnih teles, primernih za reinkarnacijo.
Trajanje človeškega fizičnega telesa je kot vdih in izdih, zato se vse meri v časovnih enotah.

V bistvu obstaja ena enota v obliki sedanjosti že od samega nastanka našega planeta, vse ostalo pa oživi in ​​umira, kar je živo nasprotje pete dimenzije, kjer se živi večno brez merjenja časa.


engl:

Every human being has in their physical body the soul of a paranormal entity operating in the human consciousness; it works in parallel with the body soul. Until you make contact with this, every human being will continue to think of some linearity of karma and some sequence.

A paranormal entity is most active when a person is asleep and dreaming. It ensures that a person consciously passes into the fifth dimension during sleep.
Reincarnation always happens in the same body where it all began. If it happens to happen in a foreign body, it is only in it as an appendage and does not work in terms of subsequent reincarnations.

A soul with different attachments can no longer reincarnate. It goes in the direction of the demonic form.
Dementia is the result of a remnant of a stunted innate soul left alone without a paranormal soul; it only has the function of somehow maintaining the functioning of the body. When the body dies, it leaves the body.

Various radiations and signals negatively affect the paranormal world, as more and more deformed physical bodies suitable for reincarnation are created.
The duration of the human physical body is like inhalation and exhalation, so everything is measured in units of time.

Basically, there is one unit in the form of the present since the very beginning of our planet, and everything else comes to life and dies, which is the living opposite of the fifth dimension, where one lives eternally without measuring time.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Mar 01, 2023 11:49 am
bližnje srečanje z resnico - reinkarnacija - duša - arhivska niša -
POSEBNO OBVESTILO!

rudidur

19. feb.

Ameriški predsednik je začel vojno z nepremišljeno sestrelitvijo predmetov paranormalnega izvora.
Takšno orožje, kot ga ima, "nam" ne more narediti nič škode, ampak lahko škodi samo sebi in drugim Zemljanom.

angl:

close encounter with the truth - reincarnation - soul - archival niche -
SPECIAL NOTICE!

rudidur

19 Feb.

The American president started the war by recklessly shooting down objects of paranormal origin.
Such a weapon as he has can do no harm to "us", but can only harm himself and other Earthlings.
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Sre Jun 21, 2023 1:50 pm
Sedanjost je konstantna ; od samega nastanka materijske oblike planeta Zemlje in ostalega vesolja.

Čas dinozavrov in čas , ki ga poznamo danes , spada v isto sedanjost v kateri živimo še danes.

Prihodnost ; staranje , oziroma spreminjanje materije se dogaja v zaporedju za vse žive in nežive oblike materije. Živa materija so fizična telesa živali raznih bakterij in rastlin , ostala mrtva materija pa so različni elementi.

Zaradi spreminjanja žive in mrtve materije v prihodnosti se tvori stranski produkt in to je antimaterija.

Antimaterija se tvori od vseh teh živih in mrtvih materij.
Vse živo in mrtvo " zavzema prostor v vakumu" , med katero spada tudi pozicija , kje se ta materija trenutno nahaja in v kakšnem stanju staranja je.

Zato se v vsej tej sedanjosti , katera traja od samega začetka pa do danes , torej " večno " prepleta in meša med sabo antimaterija.

Ko pride posamezna antimaterija po smrti fizičnega telesa v stik s svojim nekdanjim prostorom v vakumu, kjer koli se je nahajala , se lahko za trenutek znajde v dimenziji v kateri je živela kot živo bitje.

sledi nadaljevanje :

angl:

Present tense: 1

The present is constant; from the very creation of the material form of the planet Earth and the rest of the universe.

The time of the dinosaurs and the time we know today belong to the same present in which we still live today.

Future ; aging, or changing of matter, happens in sequence for all living and non-living forms of matter. Living matter are the physical bodies of animals, various bacteria and plants, and other dead matter are various elements.

Due to the change of living and dead matter in the future, a by-product is formed and this is antimatter.

Antimatter is formed from all this living and dead matter.
Everything living and dead "occupies space in a vacuum", which also includes the position, where this matter is currently located and in what state of aging it is.

Therefore, in this entire present, which lasts from the very beginning to the present day, i.e. "forever", antimatter intertwines and mixes with each other.

When, after the death of the physical body, individual antimatter comes into contact with its former space in the vacuum, wherever it was, it can momentarily find itself in the dimension in which it lived as a living being.

to be continued:
Admin
Admin
Admin
Število prispevkov : 118
Join date : 04/09/2018
Age : 69
Kraj : Peta dimenzija vesolja
http://paranormalmateria.forumotion.com

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Ned Jul 30, 2023 12:23 pm
Farmacija zabila zadnji žebljiček v svojo osebno krsto :

V tej današnji vojni je izgubila zaupanje ljudi.
Nove generacije ljudi se bodo izogibale farmacevtskim pripravkom in si s tem podaljšale življenjsko dobo.
Druga svetovna vojna se še ni končala.
Po tej drugi svetovni vojni je medicina , katera naj bi skrbela za zdravje ljudi izumljala vse sorte kemikalij pod pretvezo , da jih zdravi.
Zdravila ,kot so :
Proti kašlju : ljudje več ne kašljajo , ne čistijo telo po naravni poti , svinjarija se topi v pljučah in gre v kri.
Proti vročini : z vročino telo uničuje raznovrstne bakterije in jih uniči.
Na laži narejena sladkorna bolezen : zdravila povzročajo propad človeškega telesa. Ne bom več našteval.
Ljudje hodijo ,kot da so omamljeni. Posebno naivni so starejši ljudje prepojeni z kemikalijami.
Da ; posmrtno življenje obstaja. Človeška paranormalna duša , katero ima vsak v sebi in vodi telo v fazi , ko človek spi oziroma umre.
Toda ona deluje le v naravnem telesu brez vsiljenih kemikalij zato jo posamezni človek prepojen z kemikalijami nikoli ne zazna.
Človeška paranormalna entitetna duša je v fizičnem telesu skupaj z telesno dušo in delujeta usklajeno , živita , ter osvajata lepote svetlobnega planeta , v tem primeru planeta Zemlja.


Pharmacy drove the last nail into its personal coffin:

In this war of today, she has lost the trust of the people.
New generations of people will avoid pharmaceutical preparations and thereby extend their lifespan.
World War II is not over yet.
After the Second World War, medicine, which was supposed to take care of people's health, invented all kinds of chemicals under the pretext of curing them.
Medicines such as:
Against cough: people don't cough anymore, they don't clean the body naturally, the sputum melts in the lungs and goes into the blood.
Against fever: with fever, the body destroys various bacteria and destroys them.
Fake diabetes: drugs cause the human body to collapse. I won't list anymore.
People walk as if they are in a daze. Older people soaked in chemicals are especially naive.
Yes ; there is an afterlife. Human paranormal soul, which everyone has inside and guides the body in the phase when a person sleeps or dies.
But it only works in the natural body without forced chemicals, so an individual person soaked in chemicals never perceives it.
The human paranormal entity soul is in the physical body together with the physical soul and they work in harmony, live and conquer the beauties of the light planet, in this case the planet Earth.
Sponsored content

Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja - Page 5 Empty Re: Paranormalno zaznavanje -peta dimenzija zaznavanja

Nazaj na vrh
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu